Kolekcja Ferm Living SS22 - The Art of Creating a Home
Kolekcja Ferm Living SS22 - The Art of Creating a Home

Najnowsza kolekcja Ferm Living to odpowiedź na pytanie: Co sprawia, że dom jest dobry? Jak mówi założycielka i dyrektor kreatywny firmy Ferm Living, Trine Andersen: samo kupowanie przedmiotów nie zmienia domu w dom. Dom to znacznie więcej niż fizyczne miejsce wypełnione fizycznymi przedmiotami. To emocjonalna kotwica w świecie kontrastów. Miejsce, w którym toczy się życie – dobre i złe.

W nowej kolekcji Ferm living SS22 widoczna jest też przede wszystkim zabawa kolorem. Modny kolor kobaltowy pojawił się na meblach dziecięcych. W pokojach dzieci możemy być odważniejsi z wprowadzeniem koloru. Z dziećmi czas płynie inaczej, wszystko szybko się zmienia, ewaluuje, pokoje dostosowujemy do wieku, kolor nie rozgości się na długo. A szkoda.

Do niebieskiego intensywnego kobaltu pasują stonowane ciepłe żółcie i kolory musztardowe. Nowy dywan dziecięcy ze słońcem będzie zatem idealnie pasował. Dywanik SUN jest wykonany z nowozelandzkiej wełny, dostępny jest w dwóch kolorach i rozmiarach, o średnicy 70 i 130 cm.
Ferm living jak zawsze dba o spójną kolekcję, piękne łączenie kolorów i łatwe rozszerzanie kolekcji tak, by wszystko do siebie idealnie pasowało. Z tym samym motywem słońca znajdziemy też poduszki.

W najnowszej kolekcji pojawił się też dobrze znany i lubiany rozkładany namiot dziecięcy w wersji wiklinowej. Bardzo się cieszymy. Wiklina jest lekka i wytrzymała, świetnie sprawdzi się w dziecięcych wnętrzach. Ten dziecięcy namiot, jak poprzednie wersje z haftowanym żukiem i biedronką, można złożyć na płasko i schować, ale nowy materiał daje nowe możliwości. Jest bardziej trwały i odporny na zabrudzenia. Można umówić się z kolegami na piknik w namiocie i zabawy w ogródku!

Ferm Living to nie tylko wiklina, nowozelandzka wełna i len, ale także drewno. W najnowszej kolekcji czekają na nas wieszaki połączone z niewielką półką, idealne rozwiązanie na uporządkowanie pokoju dziecięcego. Półeczki dostępne są w trzech wielkościach i znajdą zastosowanie nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w innych pomieszczeniach: w kuchni, łazience i oczywiście przedpokoju, w którym często brakuje wieszaków.

Jeśli jesteśmy przy wieszakach to obok znowu pojawia się kolor. Ponownie kobaltowy i jego piękne, dosyć odważne łączenie z kolorem oliwkowym, ale też radosny ciepły czerwony. Pasiaste ręczniki plażowe z serii Alee oraz lniane szlafroki, w których śmiało można wyjść z domu, z oszałamiająco oryginalnym łączeniami kolorem, typujemy na prawdziwe hity tego lata.

Część najnowszej kolekcji jest już w sprzedaży, kolejne produkty będą dostępne w najbliższych tygodniach - zapraszamy do naszego działu nowości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl