The Lake Stories - Nowa kolekcja baśniowych plakatów Mrs Mighetto

The Lake Stories - Nowa kolekcja baśniowych plakatów Mrs Mighetto

Mrs. Mighetto to artystyczny duet ze Szwecji, który tworzą Malin i Anna. Ich magiczne w swej wymowie plakaty wydrukowane są na specjalnym papierze, który gwarantuje jakość oryginalnej akwareli. Atmosferę tworzą baśniowe postaci przepełnione fantazją, historią, tajemnicą i kolorami, którymi po prostu nie da się nie zachwycać. Kochają je wszyscy - dorośli i dzieci!  

Pierwsza kolekcja "Superbohaterowie/Superheroes", powstała w październiku 2014 i została wyprzedana w mniej niż dwa tygodnie. Kolejne kolekcje nosiły nazwę: "Fantastyczna czwórka/Fantastic Four", "Wśród chmur/Among the clouds", 'Les Petits", "Circus", "The End of the Forest" i "The Forgotten Tivoli"

Najnowsza kolekcja "The Lake Stories", jak zwykle zapiera dech w piersi. Tym razem przenosi nas nad głębokie, magiczne jezioro.

Historie każdego z bohaterów nierozerwalnie spaja głębia ciemnych wód jeziora.

Miss Ines bujająca na świetlistym sierpie księżyca jest strażnikiem wszystkich tajemnic - wszystko widzi i wszystko pamięta. Chętnie dzieli się niesamowitymi opowieściami. 

Mr Edward dba o równowagę w świecie jeziora. Opiekuje się jajami smoków i dba o smocze maluchy. To dzięki niemu, może kiedyś uda się wam się spotkać prawdziwego smoka.

Panna Laura to strażniczka jeziora i najlepsza przyjaciółka wszystkich stworzeń. Rozumie o czym szumią drzewa i zna mowę wody z jeziora, dzięki temu może ostrzegać zwierzęta o zbliżający się niebezpieczeństwie.

Słodki śmiech Evy słychać z daleka. Zaraża nim każdego kogo spotka. Jej darem jest umiejętność leczenia trosk i smutków. Wystarczy spotkać Pannę Evę i pryskają wszelkie zgryzoty, bo jej śmiech to potężny oręż.

Pamiętać należy, że każda kolekcja jest limitowana i nie jest wznawiana. Nie warto więc, długo czekać z zakupem ulubionego plakatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl